Burger King®’den Derbiye Özel Çıtır Maç Paketi

Tomris Güzelyurt 6 Mayıs 2017

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® büyük derbiye özel bir kampanya hazırladı. Kova Boy Patates, 8’li Soğan Halkaları, 6’lı BK King Nuggets®, 8’li Çıtır Peynir’den oluşan nefis Çıtır Maç Paketi 5-6-7 Mayıs’ta paket serviste geçerli olacak.

Türkiye’de 600’den fazla noktada lezzetli menülerini sevenleri ile buluşturan Burger King®, derbiye özel Çıtır Maç Paketi hazırladı. Kova Boy Patates, 8’li Soğan Halkaları, 6’lı BK King Nuggets®, 8’li Çıtır Peynir’den oluşan nefis Çıtır Maç Paketi sadece 19,50 TL’ye, litrelik içecek ile birlikte Çıtır Maç Paketi ise 21,50 TL’ye satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamında Burger King® tutkunları 5-7 Mayıs arasında, www.tiklagelsin.com , Ara Gelsin, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve Burger King® mobil uygulamalarından Çıtır Maç Paketi siparişi verebilecek.

Burger King® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için www.burgerking.com.tr veya Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye) ve Twitter (twitter.com/#!/BurgerKingTR) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

Lezzet rotası, lezzet noktaları, yemek tarifleri, profesyonel mutfak, kahvaltılıklar ve yöresel yemekler.