DOĞUŞ SOĞUK ÇAY

Tomris Güzelyurt 29 Haziran 2017

BURALARIN EN GÜZEL SOĞUK ÇAYI DOĞUŞ SOĞUK ÇAY

Yaz sıcaklarında ferahlatacak, kendinizi soğuk sulardaymışsınız gibi hissettirecek Doğuş Soğuk Çay’ın reklam filmi yayında. Lezzetiyle fark yaratan Doğuş Soğuk Çay için Türkiye’nin sevilen ismi Serdar Ortaç ve eşi Chloe kamera karşısına geçti. Doğuş Soğuk Çay reklamında, şarkıcının ‘Yaz Günü’ şarkısı Doğuş Soğuk Çay’a uyarlandı.

Doğuş Soğuk Çay, yeni reklam kampanyası ile “soğuk çay” konseptine yeni bir soluk getiriyor. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve güzel eşi Chloe’nin yer aldığı reklam filmi ile Doğuş Çay, oldukça sıcak geçecek yaz mevsiminde çay severleri ‘Doğuş Soğuk Çay’ ile serinlemeye davet ediyor.

Serdar Ortaç’ın sevilen şarkısı ‘Yaz Günü’nün Doğuş Soğuk Çay’a uyarlandığı reklam filmi havuz başında geçiyor. Havuz partisinde sıcaktan gençlerin ‘Doğuş Soğuk Çay’ istemesiyle başlayan filmde, Serdar Ortaç DJ olarak ortaya çıkıyor ve çalmaya başlayan şarkı ile beraber ‘Doğuş Soğuk Çay’ı kimseyle paylaşamayacağını belirtiyor. Serdar Ortaç’ın güzel eşi Chloe de dansıyla Ortaç’ın şarkısına eşlik ediyor. Daha sonra ikili arasında geçen diyalogla Doğuş Soğuk Çay’ın istenildiği zaman içilmesini sağlayan aç-kapa kapağına da vurgu yapılıyor.

Doğuş Beyaz Çay’ın da piyasalarda yer aldığının belirtildiği reklam filmi Haziran ayı sonu itibariyle televizyonda yayımlanmaya başladı.

Lezzet rotası, lezzet noktaları, yemek tarifleri, profesyonel mutfak, kahvaltılıklar ve yöresel yemekler.