Doyumsuz Lezzet Eldenele Rulo Gofret Yenilendi

Tomris Güzelyurt 10 Temmuz 2017

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın efsanevi lezzeti Eldenele Rulo Gofret yenilendi. Paylaşıldıkça tatlanan sohbetlerin vazgeçilmezi Eldenele Rulo Gofret, yeni ambalajı, daha çıtır gofreti ve daha yoğun fındık kremasıyla şimdi çok daha lezzetli…

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın efsanevi lezzeti Eldenele, yenilenen tadı ve yeni yüzüyle tüketicilerle buluşuyor. Yapılan tüketici araştırmaları sonucu belirlenen yeni ambalaj, Eldenele’nin dinamik ve yenilikçi yüzünü de yansıtıyor. Sadece ambalajı değil lezzeti de yenilenen Eldenele Rulo Gofret, artık daha çıtır bir gofret, taptaze kakao ve daha yoğun fındık tadıyla zenginleştirilmiş kremasıyla en keyifli molaların, en tatlı sohbetlerin vazgeçilmezi oluyor. Eldenele Rulo Gofret, evde ya da işyerinde, çay ya da kahvenin yanında, sıcak yaz günlerinde dondurmanın kenarında, çalışmaktan sıkılıp küçük bir molaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda, canınız tatlı bir şeyler çektiğinde kısacası her an ve her yerde lezzetli bir alternatif sunuyor.

Çıtır gofretin ve fındık kremasının tadına doyamayanlar için hazırlanan Eldenele Rulo Gofret Türkiye genelindeki seçkin zincir mağazalar ve süpermarketlerde satışa sunuluyor.

Lezzet rotası, lezzet noktaları, yemek tarifleri, profesyonel mutfak, kahvaltılıklar ve yöresel yemekler.