POPEYES’DAN YENİ MENÜ

Tomris Güzelyurt 12 Nisan 2017

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri* Popeyes®, Türk damak tadına özel “Baharatlı Tavuk Pilav menü” ile tavuk severleri enfes bir lezzet şölenine davet ediyor.

Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren Popeyes®, “Baharatlı Tavuk Pilav Menü” ile lezzet severlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Özel baharatlarla hazırlanmış terbiyeli tavuk parçalarının enfes pilav lezzetiyle buluştuğu büyük boy Baharatlı Tavuk Pilav ve seçeceğiniz orta boy içecek, yemek keyfinizi ziyafete dönüştürecek.

10. Yılda Hız Kesmeden İnovasyona Yatırıma Devam

Popeyes®, global standartlarda hizmet verirken, inovatif ürün ve hizmetler sunuyor. Maxi menü, İsot Biber Wings, Cage Fries gibi yenilikçi ürünleri de müşterilerinin beğenisine sunan Popeyes®, inovatif lezzetli ürünleri müşterilerine sunmaya devam edecek.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.popeyes.com.tr web sitesi adresinden ve www.facebook.com/PopeyesTurkiye/ hesabından ulaşabilirsiniz.

*Popeyes®, 11 Nisan 2017 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 170’ten fazla restorana ulaşarak Türkiye’deki liderliğini kanıtlamıştır.
1491992263_PE_Baharatl__TavukPilav1200x1200px

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lezzet rotası, lezzet noktaları, yemek tarifleri, profesyonel mutfak, kahvaltılıklar ve yöresel yemekler.