Wasa Gevrek Ekmek

Tomris Güzelyurt 9 Mart 2016

Öğünlerinizin lezzet ve sağlık ortağı:

Wasa Gevrek Ekmek

Dünyanın tam tahıllı gevrek ekmek lideri Wasa, düşük kalorili dört ayrı çeşidi ile sağlıklı ve dengeli öğünlerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Lif ve vitamin yönüyle 40’ı aşkın ülkede sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olan tam tahıllı Wasa gevrek ekmekleri ile her öğününüz için besleyici ve zengin menüler oluşturabileceksiniz.

Wasa, işlenmemiş tam tahıldan doğal yöntemlerle üretilen gevrek ekmekleri ile her öğün için besleyici ve zengin menü seçenekleri sunuyor. Beslenme uzmanlarının “Günlük tahıl tüketiminin en az yarısının tam tahıllı ürünlerden karşılanması” tavsiyesine uygun olarak üretilen Wasa gevrek ekmekleri, öğünlerinde besleyici, doyurucu ve fit alternatifler arayanların imdadına yetişiyor.

Lif ve vitamin yönünden oldukça zengin, yağ ve kalori oranı ise benzerlerine göre daha düşük olan Wasa gevrek ekmekleri, hiçbir koruyucu katkı maddesi yahut renklendirici içermiyor. Ara öğünlerin yanı sıra kahvaltı için de 40’ı aşkın ülkede sağlıklı beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olan Wasa gevrek ekmeklerinin, Türkiye’de; ‘Original, Delikatess, Fibre ve Sesam’ olmak üzere 4 farklı seçeneği bulunuyor.

Wasa gevrek ekmekleri sabah kahvaltısında bir dilim domates ve peynirle, öğün arasında krem peynir ve taze meyvelerle ya da akşam yemeğinde ekmek yerine sebze ve et eşliğinde tüketilebiliyor. Damak tadınıza uygun lezzetli ve sağlıklı tarifler hazırlayabileceğiniz Wasa Original’ın 1 diliminin kalorisi 37 iken; Wasa Fibres’ın bir dilimi 33; Wasa Delikatess’in 30 ve Wasa Sesam’ın 1 diliminin kalorisi ise 56.

Wasa hakkında

Gevrek ekmeklerini doğal yöntemlerle, işlenmemiş tahıldan üreten Wasa, 1919 yılında İsveç’te kuruldu. Wasa ürünleri çoğunluğu Avrupa ülkeleri olmak üzere 40 ülkede tüketicileriyle buluşuyor. İsveç ve Almanya’da üretim tesisleri bulunan Wasa, 1999 yılında, İtalya’nın dünyaca ünlü makarna markasının sahibi Barilla Grup’a dahil oldu. Ardından Türkiye pazarında da kendisine yer bulan marka, ana öğün ve kahvaltılarda tam tahıllı gevrek ekmekler ve ara öğünlerde sağlıklı atıştırmalıklar sandviç ve bar çeşitleri ile dengeli beslenme meraklılarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Wasa, halen yılda ortalama 60 bin ton ürün satışı gerçekleştiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lezzet rotası, lezzet noktaları, yemek tarifleri, profesyonel mutfak, kahvaltılıklar ve yöresel yemekler.